Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Street dance kemp

Workshopy tanečních legend a slavných choreografů, battly nejlepších freestylerů a národních teamů světa,  párty a jamy s top tanečníky!

Mezinárodní hiphop dance meeting se tradičně koná v areálu kempu Olšovec v Jedovnicích. Do kempu každoročně začátkem července přijíždí tanečníci z celého světa, kteří mají na programu soutěže i workshopy s jedinečnou atmosférou i přírodou.


SDK Europe 2017


SDK Europe se v Jedovnicích konalo již po 14 za účasti těch největších tanečních hvězd streetdancové scény. Největší hvězdou byl japonský tanečník Hiro, který byl na SDK.EUROPE již po desáté. Hiro se věnuje tanečnímu stylu house dance a je aktuálním vítězem velice prestižní soutěže Juste Debout v Paříží pro rok 2017. Vedle této japonské legendy  zavítali do Jedovnic také další lektoři z USA, Velké Británie, Jamajky, Dánska, Německa nebo Francie a samozřejmě také z České a Slovenské republiky.

V loňském roce se pořadatelé rozhodli SDK Europe otevřít juniorským tanečníkům a jejich účast v letošním roce překročila očekávání. Během tanečních battlů, které jsou každoroční součástí, tito junioři předvedli obrovský talent, píli a potenciál. Celému ročníku SDK Europe vždy předchází jednotlivá taneční kola, kde jsou vybírání tanečníci pro závěrečné finále v Jedovnicích. Tento předvýběr se letos konal v Rusku, na Ukrajině, v Polsku, Srbsku, Hong Kongu a Japonsku , ti nejlepší  pak dostali příležitost přijet do České republiky a zatančit si ve finále.

V dospělé kategorii byla konkurence opět nabitá a vítězem skupinového battlu se stalá japonská crew, která ve finále porazila High Edition z Brna. V kategorii Hip hop ženy zvítězila Ponka z Ukrajiny, v kategorii Hip Hop muži Uma z Japonska, v kategorii Lockin Kenzo z Japonska, v kategorii Poppin Bery z České republiky a v kategorii House dance se pak vítězkou stala Easy Lee z Ruska.

Vítězem juniorského skupinového battlu byla taneční skupina Empiria Crew z Polska, v kategorií dvojic pak zvítězili chlapci z Prahy.


 

MENUX

InformaceX